Eco-proof op kamp met Hopper. Zeep, tandenborstel, handdoek, ... check!

Hoe kunnen we je helpen?


stuur ons je vraag of suggestie

Liever bellen of mailen?

Winkel

Klantendienst+32 3 231 62 68
winkel@hopper.be

We zijn telefonisch bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 en 12u30 tot 17 uur.
Voor de openingsuren van onze winkels kijk je best bij Onze Winkels.

Jeugdverblijven

De Brink+32 14 21 15 33
brink@hopper.be
De Kluis+32 16 47 71 72
kluis@hopper.be
De Winner+32 11 64 01 86
winner@hopper.be
Drieboomkensberg+32 3 312 15 88
drieboomkensberg@hopper.be
Het Scoutshuis+32 3 226 46 06
scoutshuis@hopper.be
Merkenveld+32 50 27 76 98
merkenveld@hopper.be
Moerkensheide+32 9 282 68 94
moerkensheide@hopper.be
Woutershof+32 89 70 17 94
woutershof@hopper.be
Algemene vragen+32 3 231 16 20
jeugdverblijf@hopper.be